Přehled služeb

Jsme připraveni na jakýkoli i speciální požadavek. Pořizujeme fotografie a letecká videa v rozlišení až 4K, kterázpracujeme podle Vašich požadavků a dodáme na Vámi zvoleném nosiči. V případě zájmu můžete natáčení a snímkování sledovat a korigovat přímo při jejich pořizování.

Využití dronu je široké, uvádíme jen několik příkladů leteckých prací:

Kontrola, revize a letecká inspekceZmapujeme pozemky i stavby pro účely zakreslování vizualizací a prezentací. Dále provádíme kontroly a inspekce objektů, které jsou špatně dostupné ze země nebo hrozí nebezpečí a není tak vhodné vypravit na místo člověka.
Dopravní a technická infrastruktura, veřejná prostranstvíV případě potřeby pořídíme záběry různých typů infrastruktur nebo veřejných prostranství pro účely mapování situací, návrhů řešení daných situací atd.
Záznam kulturních, sportovních a společenských akcí​​Atraktivními záběry pokrýváme události s množstvím diváků, pohybujících se objektů a to z nezvyklých úhlů.
Reklama a propagaceV případě Nemovitostí lze získat „nadhled“ na realitním trhu tvorbou atraktivních leteckých videí a fotografií. Stejně tak i v případě Výstav a Veletrhů může dron poskytnout fotky a videa z nevšedních a atraktivních úhlů pohledu.
Ostatní foto a videoZde je možné shlédnout různá fota i videa, která byla pořízena pro vlastní potřebu nebo radost a ukazují další možnosti využití záznamu z dronu.

Závěrem několik typů:

LETECKÉ PRÁCE (např.:videa pro realitní kanceláře)

Výhoda této služby spočívá v tom, že jsme schopni vám pořídit reálné fotky a video, které přesně zmapuje vaši nemovitost, dům, pozemek a jiné plochy, které prodáváte.

Kupující uvidí, jak nemovitost vypadá, ze všech směrů, vzdálenost od sousedů, silnice, obchodu, dětských hřišť atd.

Nemovitost zaznamenaná z ptačího pohledu na video, bude atraktivnější a tím i prodejnější.
Proto nás neváhejte oslovit s požadavkem na zhotovení videa.
Cena je individuální podle přání, rozsahu zhotovení.

KONTROLA OBJEKTŮ A LETECKÉ SNÍMKY (Kontroly energetických zařízení ve výškách)

Kontrola objektů spočívá v tom, že se pomocí bezpilotních letadel kontrolují budovy, střechy, rozhledny, vysílače, komíny, solární elektrárny, elektrické vedení na sloupech, vodní toky, jezera, nádrže, rybníky, lesní porosty. Mapuje se lesní zvěř nebo vedení plynovodů, parovodů. Pomáhá se zemědělcům při škodných událostech, setí, sadbě, sklizni atd.

V nabídce leteckých snímků, máme pro vás pořizování detailních snímků, prezentace firem, závodů motorek, aut, rallye, motocross, dále pořizování různých oslav atd. Prostě k výběru je toho hodně. Záleží pouze na fantazii.

Výhoda těchto prací je v ušetřených nákladech, vysoké bezpečnosti a rychlosti - snímky můžeme v co nejkratší době předat objednavateli.

TERMOVIZNÍ SNÍMKY (Inspekční kontroly pomocí termovizní kamery)

Kontrola tepelné izolace zdí, oken, a střech soukromých i průmyslových objektů a systémů, parovodů a teplovodů.